W celu rozwoju Stowarzyszenia nieustannie powstają nowe grupy i zespoły. Ich głównym celem, oprócz poszerzania zakresu działalności naszej organizacji, jest dawanie szansy młodym ludziom. Dzięki nam mogą poszerzać swoje zainteresowania i rozwijać umiejętności. Dla członków stowarzyszenia mamy do zaoferowania zarówno rozrywkę, jak i zdobywanie doświadczenia przydatnego w dalszej karierze zawodowej.

Każdy ma okazję znaleźć coś dla siebie, nawet jeżeli nic nie znajdzie nie musi się poddawać wystarczy umówić się na spotkanie lub napisać maila z krótkim opisem inicjatywy jaką chce się rozwinąć. Na ile będzie to możliwe, albo pomożemy założyć taką grupę u nas lub skierujemy do odpowiednich osób.

Nasza oferta:

  • Nordic Walking FAN Team – grupa spacerowiczów z kijkami, którzy pasjonują się nordyckim chodem i chcą zgłębiać jego technikę. Sekcja pełni również rolę organizatora wyjazdów turystycznych.
  • FAN Trikke Club – to grupa pasjonująca się jazdą i właściwościami leczniczymi trójkołowych pojazdów zwanych Trikke.
  • Siatkarska Gwardia – klub kibica wrocławskiej Gwardii, osoby zrzeszone w klubie uczestniczą w życiu siatkarskim Wrocławia oraz kibicują Reprezentacji Polski.
  • 4FAN Volleyball Team – amatorska drużyna dla dziewczyn chętnych poszerzyć swoje dotychczasowe umiejętności siatkarskie.
  • Inicjatywa Public Relations – grupa związana z dziennikarskim fachem, można się doszkolić w redaktorskim czy fotoreporterskim fachu.
  • 3PiRGrupa Pierwszej Pomocy Przedmedycznej i Ratownictwa – sama nazwa wystarczy do wytłumaczenia, czym zajmuje się grupa. Możemy również dodać, że jesteśmy pierwszą organizacją związaną ze sportem, która od Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy otrzymała półautomatyczny defibrylator AED.

Jeżeli jednak masz inne zainteresowania, które chciałbyś rozwinąć lub pomysł na stworzenie nowej grupy, zapraszamy. Z chęcią pomożemy spełnić Twoje marzenia!

Co trzeba zrobić by do nas dołączyć?

Wystarczy przyjść i zapisać się. Ewentualnie wcześniej już trzeba ściągnąć i wypełnić deklarację członkowską.