TURYSTYKA PIESZA, NATURA i … KIJE

Oferta Nordic Walking FAN Team

Tu znajdą Państwo, osoby pasjonujące się nordyckim chodem, mogą znaleźć tu wiele informacji o możliwości korzystania z naszej oferty. Przede wszystkim aby umożliwić wszystkim zainteresowanym samodzielne ćwiczenie, w okresach gdy nie prowadzimy zajęć wypożyczamy sprzęt (posiadane zasoby sprzętowe prezentujemy w „Wypożyczalni” – do której można trafić ze strony głównej). Zachęcamy również do edukowania się z zakresu technik Nordic Walking za pomocą instruktażowych płyt i książek.

Oferta spacerów

W ramach naszej działalności przewidujemy różne formy spacerów, dostosowane dla potrzeb każdego. Podczas takich zajęć poznają Państwo prawidłową techniki NW.

  • Treningi prowadzimy w dogodnych formach zarówno grupowe jak i indywidualne z instruktorem w wielu wrocławskich parkach i nie tylko.

  • Treningi grup zamkniętych tzn. spacery dla zorganizowanych grup np. klubów seniora itp.

  • Za naszym pośrednictwem mogą Państwo zakupić lub wypożyczyć profesjonalny sprzęt.

Średni czas trwania jednego spotkania wynosi od 1,5 do 2 godzin (w zależności od miejsca, tempa i ilości uczestników), spotkania wyjazdowe są dłuższe i w zależności od ustaleń spacery trwają od 5 do nawet 10 godzin.

Ceny:

  • zajęcia indywidualne – 35 zł

  • zajęcia grupowe dla Seniorów (niezależnie od posiadanego sprzętu) – 5 zł

  • zajęcia grupowe dla osób z własnymi kijkami – 5 zł

  • zajęcia grupowe dla osób bez własnych kijków – 10 zł

  • spacer dla członków sekcji – bezpłatnie (2 spacery w miesiącu)

  • karnety:

ILOŚĆ SPACERÓW

CENA

OKRES WAŻNOŚCI KARNETU

4 38 zł 1 miesiąc
8 70 zł 1 miesiąc
12 100 zł 1 miesiąc
36 285 zł 3 miesiące

Wyjścia plenerowe

Dla potrzeb w szczególności firm, a także innych organizacji i fundacji organizujemy wyjścia plenerowe, zarówno w mieście jak i poza. Cena takiego wypadu zależna jest od miejsca przeznaczenia (koszty przejazdu i dodatkowych atrakcji).

Podczas takiego wyjazdu, prócz nauki podstawowych kroków, doskonalenia umiejętności i zwykłego spaceru oferujemy również małe imprezy integracyjne (takie jak np. spotkania przy ognisku, grillu). Jest wiele ciekawych form przy których pracownicy czy wolontariusze mogą się poznać a przy okazji świetnie się bawić, np. zabawy z użyciem kijków. Przy wyjazdowych zajęciach oferujemy również dodatkowo zwiedzanie ciekawych miejsc, wizyty w obiektach rekreacyjnych itp.

Prelekcje

Ponieważ sama praktyka to za mało, organizujemy również szereg prelekcji. Podczas takich spotkań opowiadamy o zaletach nordyckiego chodu, pokazujemy filmy instruktażowe, prezentujemy sprzęt.

Dla osób lub grup zorganizowanych podczas takich spotkań zachęcamy do uprawiania tego sportu, staramy się dobrać zestawy ćwiczeń dostosowane do wieku i stanu zdrowia.

Podczas takich spotkań dla osób, które miały już styczność z tym sportem, jest to okazja to poznania nowych ćwiczeń, bieżącego śledzenie nowinek w tym sporcie.

Mamy nadzieję, iż zapotrzebowania na tego typu spotkania, zarówno teoretyczne, jak i praktyczne będzie dzięki nam z każdym dniem rosnąć.

KONTAKT:   Katarzyna Moskal
    kierownik sekcji
     

 e-mail

  nordicwalking@fan.org.pl

 tel.

  +48 501 158 301