W ostatnim kwartale 2008 roku, mamy dla Państwa różne propozycje spędzania wolnego czasu. Znajdą się propozycje zarówno dla Dzieci, dorosłych, aktywnych i mniej aktywnych. Więcej informacji i szczegóły projektów, będą wkrótce dostępne na stronie. Poniżej zwięźle informujemy o naszych planach.

Cały czas trwa druga edycja Nordic Walking FAN Wrocław, w ramach tych zajęć mamy okazję zrobić pierwsze kroki z kijkami. Ta jedna z najbardziej popularnych na zachodzie i północy Europy forma rekreacji, coraz bardziej jest ceniona w naszym kraju. Nasze spacery są coraz bardziej efektywne, a przede wszystkim podobają się uczestnikom. Dziękujemy za to i zapraszamy na kolejne spacery.

Bieganie z kijkami to druga aktywniejsza propozycja sekcji Nordic Walking FAN Team. O tym projekcie, więcej już niedługo.

To nie koniec propozycji sekcji NW FAN Team, ostatnim naszym projektem jest wydanie pod koniec roku przewodnika „Nordic Walking FAN Team – spacer który leczy” praktyczny przewodnik możliwości uprawiania Nordic Walking.

Ostatnia, ale najważniejsza dla Dzieci propozycja to czwarta edycja Siatkarskich Mikołajek 2008. To nasza sztandarowa impreza, która organizuje nasze Stowarzyszenie.

Będzie się działo, więc tylko rezerwujcie czas. Oprócz tego będzie można nas spotkać podczas meczy IMPEL Gwardii Wrocław w ramach PlusLigi Kobiet. Serdecznie zapraszamy!