Celem naszego stowarzyszenia jest popularyzacja sportu i aktywizacja społeczeństwa do jego uprawiania pod różnymi formami. Osiągamy to poprzez licznie przeprowadzane akcje.

W tym dziale znajdą państwo efekty naszej pracy. Są tutaj informacje o wszystkich przeprowadzonych akcjach, szkoleniach, prezentacjach. Nie sposób ich wymienić z uwagi na ciągłą aktualizację tego działu. Jednak wiele ciekawego znajdziecie na podstronach, które w tym dziale mają okazję Państwo śledzić.

Nasi przedstawiciele biorą udział w licznych konferencjach,  seminariach oraz szkoleniach, które organizowane są przez inne organizacje bądź organy administracji publicznej. Dzięki akcjom nawiązujemy kontakty z nowymi partnerami, ale przede wszystkim pomagamy, promujemy i dostarczamy wielu radości.

Większość realizowanych przez nas projektów współfinansowane są z dotacji między innymi Gminy Wrocław, Urzędu Marszałkowskiego, Narodowej Agencji Programu Młodzież i innych ofiarodawców.

Przed nami wiele kolejnych interesujących wydarzeń. Jeśli masz pomysł na przeprowadzenie jakiejś akcji, chciałbyś zrealizować jeden ze swoich pomysłów, chcesz komuś pomóc, ale nie wiesz jak to zrealizować, to zgłoś się do nas. Twoja praca na pewno zostanie zauważona, a przede wszystkim działalność w takiej organizacji nauczy Ciebie kreatywności, pracy w zespole … a to na pewno przyda Ci się w przyszłej pracy.

Dlatego nie czekaj długo … i wypełnij zamieszczoną na stronie deklarację i zapisz się do naszej organizacji, czekamy na Ciebie!

       

Jeżeli coś Cię zainteresowało? Jeżeli masz jakiś pomysł?

Masz jakieś pytanie, nie czekaj tylko pisz lub dzwoń!

KONTAKT: biuro@fan.org.pl