Wakacje to czas, kiedy mamy dużo wolnego czasu. Dlatego też w mieście jest coraz więcej propozycji, które dają nam możliwość zdrowego wypoczynku. Tym razem zapraszamy wszystkich zainteresowanych w ta sobotę, tj. 12 lipca, do Parku Szczytnickiego na jogę.

Ćwiczenia rozpoczynają się o godzinie 10:00. Nie trzeba nic płacić, wystarczy wziąść ze sobą koc i dużo zapału do nowej formy ruchowej.

Zajęcia prowadzone są przez dyplomowanych i doświadczonych instruktorów jogi, którzy na pewno pomogą i odpowiedzą na wszelkie pytania. Wszyscy uczestnicy będą wykonywać ćwiczenia wzmacniające i rozciągające ciało, polepszające koncentrację, regenerujące i relaksujące. Dodatkowo wszyscy uczestnicy prócz dobrej zabawy i nowego doświadczenia otrzymają dużą dawkę pozytywnej energii.

Joga niesie za sobą same korzyści. Już po kilku zajęciach da się odczuć różnicę. Od razu poprawia nam się samopoczucie, mamy więcej energii i lepiej śpimy. Regularne ćwiczenia poprawiają naszą zdolność do pracy, umiejętność koncentracji. Z czasem osiągamy równowagę, jaką może dać tylko joga.

Więcej informacji na temat ćwiczeń i samej jogi można uzyskać podczas sobotniego spotkania.

Więcej informacji na www.joganatrawie.pl

Serdecznie zapraszamy.

Kasia Moskal