Wielkimi krokami zbliżamy się do upragnionego lata. Jest to okres, gdzie mamy dużo wolnego czasu. Dlatego też zachęcamy wszystkich do aktywnego wypoczynku. Tego lata na pewno nie zabraknie spacerów Nordic Walking ze Stowarzyszeniem Promocji Sportu FAN.

 

Już 6 lipca ruszamy z kolejnym spacerem dla początkujących. Wszystkich, którzy są zainteresowani poznaniem podstawowych technik Nordic Walking zapraszamy na spacer z naszymi instruktorami. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie się drogą internetową (e-mail: nordicwalking@fan.org.pl).

Wszystkim kreatywnym przypominamy również o trwającym konkursie na najlepszy zestaw ćwiczeń rozgrzewających przed nordyckim chodem. Wystarczy jedynie wymyśleć i przesłać nam proponowany przez Państwa zestaw. Do prac można dołączać pomoce dydaktyczne w postaci filmów i zdjęć. Na zwycięzcę czeka nagroda w postaci książki o Nordic Walking i niespodzianka. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji i regulamin TUTAJ.

Mamy nadzieję, że uda nam się również zorganizować kilka spacerów wyjazdowych, o których będziemy na bieżąco informować. Osoby, które poznały z nami już podstawy zachęcamy również do zapisania sie do stałej grupy i wspólnych spacerów po Wrocławiu i nie tylko.

Kasia Moskal