15 maja w Muzeum Architektury we Wrocławiu odbyła się druga edycja Targów Organizacji Pozarządowych, które były organizowane przez organizację studencką AIESEC. W tym dniu Muzeum zmieniło się w centrum informacji, wszyscy licealiści, studenci, ludzie zainteresowani tematem Organizacji Pozarządowych mogli przyjść i dowiedzieć się czegoś więcej.

 

W wydarzeniu wzięło udział 30 organizacji, które przez cały dzień prezentowały swoją działalność i zachęcały do czynnego uczestnictwa w życiu Wrocławia jak i swoim. Była to dobra okazja dla wszystkich, by znaleźć swoje miejsce we współczesnym środowisku, by nie być biernym.

Również Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN miało okazję zaprezentować swoje atuty. Goście mieli okazję dowiedzieć się, czym się zajmujemy i co mamy do zaproponowania. W wielu wzbudziliśmy zainteresowanie, nawet w wystawcach. Mamy nadzieję, iż dzięki TOP przyczyniliśmy się do zmiany myślenia wielu ludzi i będziemy mogli wspólnie z nimi i innymi organizacjami brać czynny udział w wydarzeniach Wrocławia i ulepszaniu życia każdego z nas.

Kasia Moskal