Niespełna 16 dni do festynu z okazji Dnia Dziecka, my będziemy starali się przybliżać poszczególne atrakcje. Jako pierwszą zaprezentujemy najbardziej popularny sport na świecie – Piłkę Nożną i związane z nią atrakcje, a jest ich sporo. Równie dużo co atrakcji jest i nagród bardzo atrakcyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami i do przyjścia na piknik.

 

 

Nasze piłkarskie zawody wezmą udział w kampanii promującej EURO 2012, których kilka meczy obejrzymy we Wrocławiu. Biuro ds. EURO 2012 zafundowało nam nagrody i liczymy, że chętnych by je wygrać nie zabraknie.

Jedną z największych atrakcji będzie wizyta piłkarzy WKS Śląsk Wrocław oraz piłkarek II zespołu AZS VB Leasing Wrocław. Zarówno z piłkarkami jak i piłkarzami będzie okazja do wspólnej rozmowy, zdjęć i otrzymania autografów.

Kolejną atrakcję będzie turniej piłki nożnej zorganizowany w czasie festynu. Zgłoszenie odbędą się przed turniejem między godziną 10:00 a 10:30.

Kolejnym piłkarskim konkursem będzie konkurs rzutów karnych (zarówno wśród dziewczyn jak i chłopców).

Ostatnią przygotowaną atrakcją będzie pokaz i nauka sztuczek piłkarskich w wykonaniu członków grupy freestyle football – The Freestyle Stars.

Sponsorami nagród w tej konkurencji są Biuro ds. EURO 2012 we Wrocławiu, Sklep Kibica zespołu WKS Śląsk Wrocław (www.sklepkibica.wroclaw.pl), Klub WKS Śląsk Wrocław oraz AZS VB Leasing Wrocław.

Marcin Spitalniak