Odliczanie trwa nadal, do 1 czerwca pozostało niewiele czasu. Wtedy to odbędzie się festyn z okazji Dnia Dziecka. Tego dnia przewidzieliśmy wiele atrakcji, zarówno dla najmłodszych, jak i starszych dzieci. Postaraliśmy się, żeby nie zabrakło oczywiście konkursu plastycznego, w którym dzieci będą mogły przetestować swoją kreatywność i wyobraźnię.

Tematem konkursy będzie „Moja ulubiona dyscyplina sportowa” bądź „Sporty letnie„. Prace wykonywane będą tradycyjnie, na papierze A4. Przewidziane są trzy grupy wiekowe, maluchy, dzieci z klas 1-3 i starsi. W każdej grupie przewidziane są trzy miejsca, także szanse na zdobycie upragnionego wyróżnienia na podium i otrzymanie upominku są duże. Wystarczy przyjść i spróbować. Dodatkową atrakcją jest fakt, iż najlepsze prace zostaną umieszczone na wystawie podczas Dolnośląskiego Festiwalu Nauki, który odbędzie się we wrześniu.

Poza tym, aby uczcić Dzień Dziecka, wszystkie chętne dzieci mogą pozostawić ślad po sobie odbijając swoją dłoń na wspólnym kawałku materiału, który będzie początkiem pięknej tradycji Dnia Dziecka z FAN-em i który mamy nadzieję każdego roku będzie się powiększał.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 1 czerwca na festyn na spróbowanie swoich artystycznych sił w konkursie plastycznym.

Kasia Moskal