Już niedługo odbędzie się nasza kolejna akcja charytatywna. 1 czerwca zapraszamy wszystkie Dzieci z okazji ich święta na nasz Festyn Rodzinny. Podobnie jak przy poprzednich imprezach tego dnia będziemy mieli do zaproponowania wiele atrakcji.

Tego dnia odwiedzi nas wiele klubów sportowych. Będzie to dobra okazja, aby dowiedzieć się czegoś o boksie, football´u amerykańskim, baseball´u, trikke, tenisie, siatkówce plażowej, koszykówce, piłce nożnej, nordic walking i o wielu innych sportach. Doświadczeni sportowcy na pewno podzielą się ze wszystkimi swoim doświadczeniem. Oczywiście nie zabraknie loterii, zabaw dla najmłodszych. Dodatkową atrakcją będą przeprowadzone konkurencje sportowe pomiędzy zgłoszonymi wcześniej grupami zorganizowanymi. Liczymy na dobrą pogodę, dużą frekwencję i dużo uśmiechów.

Z tego też powodu zaczęliśmy zbierać zgłoszenia chętnych do pomocy wolontariuszy. Na pewno zdobyte doświadczenie w organizowaniu tego typu wydarzenia przyda się w przyszłej pracy, a czas poświęcony dzieciom będzie niezapomniany.

Jednocześnie szukamy sponsorów, darczyńców i partnerów, którzy są chętni pomóc nam w przekazaniu trochę uśmiechu najmłodszym.

Dziękujemy wszystkim, którzy już włączyli się w naszą akcję.

Kasia Moskal