Dziś uczestnicy naszych spacerów zwiedzili okolice Wyspy Opatowickiej. Odbyły się dwa spacery, jeden grupy zaawansowanej, drugi początkującej. Spacery składały się podobnie jak miało to miejsce tydzień temu w trzech części (rozgrzewki, spaceru, rozciągania).

 

Nie osłabło zainteresowanie, ponownie spotkaliśmy osoby, które gdzieś o nas usłyszały i przyszły się dowiedzieć o co w tym chodzi. A chodzi głównie o to by spotkać się, wspólnie pospacerować używając do tego specjalnych kijków. W czasie spaceru poznajemy się, by grupa mogła wspólnie spędzić troszkę czasu. Opowiadamy o technice, historii Nordic Walking, ale również o tym co robimy czym się zajmujemy.

Dziś pomimo pogarszających się z każdą minutą warunków, przyszli prawie wszyscy uczestnicy. Nie zważali na deszcz i chłód, żwawo przystąpili do ćwiczeń. Mamy nadzieję, iż również tym razem wszystkim się spodobało i będą szerzyć ideę Nordic Walking.

My już dziś zapraszamy na kolejny spacer, który odbędzie się 6 kwietnia. Przypominamy również o trwających zapisach do stałej grupy Nordic Walking FAN Team. W niedługim czasie po świętach odbędzie się zebranie informacyjne, na które serdecznie zapraszamy. Zapisy do stałej grupy prosimy przysyłać na adres: nordicwalking@fan.org.pl lub zgłosić się telefonicznie 501 158 301.

Marcin Spitalniak