Ciekawie zapowiada się ten weeknend w Szklarskiej Porębie odbędzie się SLALOM GWIAZD. Zaprasza na niego Tomasz Dziedzic, który jest przedstawicielem na Polskę firmy TRIKKE. Będzie można pojeździć zarówno na letniej wersji trikke jak i tej zimowej – SKKI Trikke.

 

W najbliższy weekend 13-16 marca z SKKI i Trikke jesteśmy zaproszeni na SLALOM GWIAZD do Szklarskiej Poręby. Razem z Radiową TRÓJKĄ i Telewizyjną Dwójką Telewizji Polskiej będziemy na stokach Szrenicy razem z gwiazdami Telewizji Polskiej, aktorami, prezenterami i piosenkarzami kończyli zimowy sezon SKKI 2007/2008 w Polsce. Będziemy jeździć na Skki na stokach Szrenicy w piątek 14 marca i w sobotę 15 marca. 15 marca rozegrany zostanie Slalom Gwiazd gdzie Skki Trikke będzie główną atrakcją dla wszystkich uczestników zawodów!!

15 marca będziemy mieli wejście na żywo w porannym programie DWÓJKI w audycji „Pytanie na śniadanie„. Zapraszam zatem wszystkich, którzy chcieliby pożegnać tegoroczną zimę do Szklarskiej Poręby. Śnieg zapewniony, słońce, i wspaniały uśmiech również. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z zeszłorocznego Slalomu Gwiazd gdzie kilka gwiazd było bardzo zadowolonych z jazdy na Trikke i Skki!!

Zapraszamy wszystkich do Szklarskiej Poręby na zimowe szaleństwo z Trikke

Marcin Spitalniak