Po udanym inauguracyjnym wyjeździe do Karpacza grupa Nordic Walking FAN Team zgodnie z planem organizuje kolejny wyjazd. Mamy nadzieję, że równiez i tym razem dopiszecie i wspólnie przeżyjemy miły wiosenny weekend w Dolnośląkiej miejscowości – Stronie Śląskie.

 

Wyjazd zaplanowany jest na 12-13 kwietnia. W tych dniach zamierzamy zwiedzić okoliczne górki z kijkami. Dodatkowo dla wszystkich uczestników zaplanowaliśmy pierwszego wieczoru wieczorek integracyjny, a drugiego dnia wyjście na basen.

Cena całego wyjazdu wynosi 100 zł (gdy zapisujemy się i wpłacamy pieniądze do 2 kwietnia) lub 110 zł (gdy zapisujemy się po 2 kwietnia). W cenę wliczony jest: przejazd autokarem, kolacja, śniadanie, wieczorek integracyjny, wypożyczenie sprzętu Nordic Walking.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na niezapomnianą przygodę. Zgłoszenia proszę nadsyłać na nordicwalking@fan.org.pl (wysłanie deklaracji, która jest dostępna na naszej stronie). Dodatkowo na wszystkie pytania odpowiadamy pod numerem telefonu 501 158 301.

Marcin Spitalniak