Duże zainteresowanie spacerowiczów naszą akcją, sprawiło iż nie tylko oni zaczeli się nią interesować. Dostrzeli ją również przedstawiciele mediów. Cieszy nas duże zainteresowanie Nordic Walking FAN Wrocław – mówi kierownik sekcji Kasia Moskal, duże zaiteresowanie również ucieszy naszych partnerów.

 

W każdym tygodniu ktoś mówi o naszej akcji – dodaje Prezes Stowarzyszenia, Marcin Spitalniak. W poprzednim tygodniu o spacerach dowiedzieli się czytelnicy Gazety Wrocławskiej, w tym całą stronę poświęcił Tygodnik Wrocławski.

Po prawej stronie mogą Państwo zobaczyć artykuł jednej z uczestniczek pierwszego spaceru, a zarazem reporterki Tygodnika Wrocławskiego.

Nie tylko piszą, ale i mówią bo w Radiu Traffic na 97,8 FM o naszym Stowarzyszeniu i aktualnej akcji również było dość głośno.

Wczoraj o godzinie 18:20 wspólnie z Olą Rosiak z programu Nie Przegap, zapraszaliśmy do kolejnych spacerów na antenie Telewizji Wrocław.

W promocję aktywnie włączyła się strona www.wroclaw.pl, z niej wiele osób dowiedziało się o naszej akcji. Przez cały czas w Aktualnościach, a na 2-3 dni przed każdym spacerem również na stronie głównej jest o naszej akcji.

Nie słabnące zainteresowanie spacerami cieszy, cieszy chęć ruchu zarówno tych młodych i starszych. O to w całym tym przedsięwzięciu chodziło.

 

Tygodnik Wrocławski | źródło: wroclaw24.net

Kasia Moskal