Z wielką przyjemnością możemy ogłosić, iż nasze spacery cieszą się dużą popularnością. W związku z tym rozpoczęliśmy już zapisy na 16 marca 2008 roku. Spacer ten odbędzie się na terenach wyspy Opatowickiej, szczegóły związane ze spotkaniem w dalszej części.

 

Podobnie jak przy pierwszym spacerze, koszt przygody z kijkami wynosi 10 zł dla wszystkich i 5 zł dla osób z własnymi kijkami. Sam spacer będzie trwać około 3 godzin, podczas których uczestnicy poznają czym naprawdę jest Nordic Walking i jakie są jego podstawowe techniki. Postaramy się również umożliwić wszystkim spędzenie niezapomnianego niedzielnego popołudnia i poznanie nowych ludzi.

Mamy nadzieję, iż wszyscy uczestnicy zafascynują się tym sportem podobnie jak my i będą uprawiać go częściej. Serdecznie zapraszamy.

Kolejny spacer w następną niedziele (tj. 16 marca), spotkanie o godzinie 14:00 na skrzyżowaniu ulic Na Grobli oraz Międzyrzeckiej (przy kładce)

Dla wszystkich chętnych jest możliwość zakupienia cegiełki w postaci koszulki Nordic Walking FAN Team (25 zł dla stałych uczestników wypraw, 30 zł dla pozostałych), które zostaną przekazane na zorganizowanie Dnia Dziecka z FAN-em. Ty również możesz się przyczynić do uśmiechu najbardziej potrzebujących dzieci.

FAN