W związku z licznymi pytaniami, a przede wszystkim dużym zainteresowaniem spacerami z grupą Nordic Walking FAN Team, chcielibyśmy przedstawić w jaki sposób odbywają się zapisy. Informacja również będzie dodana w opisie akcji.

 

Po pierwsze na naszej stronie internetowej należy ściągnąć deklarację uczestnika spaceru po wrocławskich parkach. Następnie w komputerze wypełnić odpowiednie rubryki i odesłać na nasz mail (nordicwalking@fan.org.pl). Osoby nie posiadające możliwości przesłania nam deklaracji drogą elektroniczną proszone są o zgłoszenie telefoniczne pod numerem telefonu 501 158 301. Ilość miejsc jest ograniczona, ponieważ sprzęt jest kosztowny i na tą chwilę możemy zaprosić na jednorazowy spacer 15 osób. Spacerowiczów z własnymi kijkami również prosimy o wcześniejsze zgłoszenie w celu zapewnienia prowiantu.

Tak wygląda etap zgłaszania się. O miejscu i godzinie zbiórki informujemy z kilkudniowym wyprzedzeniem poprzez naszą stronę, mailowo lub telefonicznie (w wyjątkowych sytuacjach).

Pozostałe formalności załatwiamy już przed samym spacerem wtedy to zbieramy podpisy oraz opłaty (przypominamy jeden spacer kosztuje 10 zł). W ramach tej kwoty zawiera się opieka instruktora Nordic Walking, wypożyczenie sprzętu, napój oraz przekąską.

Dla wytrwałych, którzy chcą zgłębiać technikę Nordic Walking mamy specjalną propozycję utworzenia stałej grupy, która niezależnie od spacerów po parkach będzie się spotykać i spacerować z nami poznając kolejne etapy chodu.

Marcin Spitalniak