Wielkimi krokami zbliżamy się do pierwszego wyjazdu grupy Nordic Walking FAN Team. Miejscem, które odwiedzimy 1 – 2 marca jest oczywiście Karpacz. W związku z dużym zainteresowaniem imprezy, zostało tylko parę miejsc. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych i chętnych przygody. Zaplanowaliśmy wiele atrakcji, więc nie czekaj i zarezerwuj sobie ostatnie miejsca.

 

W planach wyjazdu jest oczywiście wyjście na Śnieżkę, która zamierzamy zdobyć pierwszego dnia. Po całodniowej przygodzie w górach przygotowaliśmy wieczorek integracyjny dla wszystkich uczestników wyprawy. Mamy nadzieję, iż będzie to doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości, jak również przekonanie się do naszego Stowarzyszenia i grupy Nordic Walking FAN Team.

Drugiego i ostatniego dnia zaplanowaliśmy zwiedzanie Karpacza i okolic. Dla wszystkich będzie to niezapomniana zabawa. Niestety wyjazd jest tylko dwudniowy, dlatego też drugiego dnia musimy wrócić do Wrocławia, ale mamy nadzieję, iż w niedługim czasie uda nam się zorganizować dłuższy wyjazd dla miłośników gór, spacerów i kijków Nordic Walking.

Kasia Moskal