Dziś zakończyliśmy już drugi dzień Ferii na SPORTOWO. Ku naszemu zaskoczeniu cieszą się niezwykłą popularnością. Dzieci zarówno przed jak i po seansach chętnie biorą udział w naszych atrakcjach. Wczoraj gościliśmy pięściarzy Gwardii Wrocław, dziś prezentowaliśmy ofertę naszego Stowarzyszenia.

 

Wczorajsze pokazy boksu zgormadziły w sali kinowej blisko 200 dzieci. Każdy mógł poboksować z mistrzem i zdobyć autograf. Dzieci były zadowolone i uśmiechnięte.

Dziś prezentowali się freestajlowcy – nowa grupa, która już powstaje w naszym Stowarzyszeniu oraz FAN Trikke Club. Odbyła się również kolejna edycja konkursu plastycznego, jego wyniki ogłosimy w piątek.

Jutro odbędzie się festiwal snowbordowy, w czwartek dzień piłkarski. Wizyta piłkarek AZS Wrocław i piłkarzy Śląska Wrocław. Ostatniego dnia (tj. piątek) spotkamy się z futbolem amerykańskim w wykonaniu The Crew.

Marcin Spitalniak