Stało się… Nasze Stowarzyszenie po dwóch latach działalności doczekało się swojej strony na portalu www.nasza-klasa.pl. Jest to kolejny krok, by informować o naszej organizacji, a także dowiedzieć się co sądzą o nas jej sympatycy lub przeciwnicy.

Promocja sportu, marketing sportowy, oprawa imprez, prowadzenie stron www – to tylko niektóre nasze hasła, dzięki naszej-klasie mogą być jeszcze bardziej rozpowszechniane. Dzięki Państwa zainteresowaniu naszą stroną internetową postanowiliśmy utworzyć miejsce, gdzie możecie wyrażać swoje opinie, jak również dodawać się do gości poszczególnych imprez.

Na „naszej klasie” można zobaczyć podział naszego Stowarzyszenia na poszczególne grupy, Klub Kibica, Siatkarskie FAN-ki, Siatkarskie Mikołajki i inne. Tym samym zachęcamy i zapraszamy do wstąpienia do jednej z nich i promowanie sportu razem z nami. Stwórzmy swoją własną „szkołę” z własnymi priorytetami. Mamy nadzieję, iż sprostamy waszym wymaganiom i oczekiwaniom.

Jesteśmy otwarci na nowe propozycje i sugestie. Z chęcią pomożemy w realizacji planów. Tak więc zapraszamy na odwiedziny na „naszej klasie” i w naszym Stowarzyszeniu. Może to dzięki wam powstanie nowa klasa.

Kasia Moskal