Tak, tak.. od imprezy dzieli nas już tylko 11 dni!!! Dlatego też w imieniu Stowarzyszenia Promocji Sportu FAN mamy zaszczyt zaprosić wszystkie dzieci, które chcą wspólnie z nami przeżyć niezapomniany dzień na Siatkarskie Mikołajki edycja 2007. Impreza odbędzie się 9 grudnia o godzinie 13.30 w hali Orbita przy ulicy Wejherowskiej 2.

 

Z okazji zbliżającego się dnia Świętego Mikołaja wszystkie dzieci mają tego dnia darmowy wstęp na imprezę. Dodatkowo zapraszamy grupy zorganizowane, szkoły, przedszkola, Domy Dziecka i inne.

Prosimy jednak o ówczesnym informowaniu nas o przyjściu takiej grupy. Informacje proszę wysyłać na mikolajki@fan.org.pl bądź telefonicznie 607 399 047 – Katarzyna Moskal.

Na uczestników czeka wiele atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Przyjdź i przekonaj się sam. Tego nie można przegapić…

Między innymi odwiedzi nas Komisarz LEW chętnie będzie pozował do zdjęć, siatkarki IMPEL Gwardii Wrocław będą rozdawały autografy, będziecie mogli spróbować swoich sił na Trikke, w Kick-boxingu i wielu wielu innych atrakcjach.

Tym samym chcemy podziękować wszystkim sponsorom i wszystkim wolontariuszom za udzieloną nam pomoc w organizacji Siatkarskich Mikołajek.

Kasia Moskal