9 grudnia 2007 roku odbędzie się już trzecia edycja Siatkarskich Mikołajek. Nasze Stowarzyszenie po raz kolejny przy współpracy z Klubem Sportowym Gwardia Wrocław zorganizuje tą imprezę. Najważniejszymi gośćmi będą młodzi kibice, którzy na pewno nie mogą się doczekać już kolejnej imprezy mikołajkowej.

 

Jedną z głównych atrakcji tego popołudnia będzie mecz pomiędzy zespołami Impel Gwardia Wrocław a SMS PZPS Sosnowiec w ramach pierwszej ligi piłki siatkowej kobiet. Wrocławski zespół jest faworytem rozgrywek i mierzy w awans do Ligi Siatkówki Kobiet. Zespół w ciągu dotychczasowych siedmiu kolejek stracił zaledwie pięć setów.

Z innych atrakcji przewidujemy między innymi liczne konkursy oraz odwiedziny Świętego Mikołaja, który w przerwach będzie częstować dzieci słodyczami i przekazywać drobne upominki. Całemu spotkaniu towarzyszyć będą liczne zabawy i wiele atrakcji. Mamy nadzieję, że dzięki nam na twarzach dzieci zagości uśmiech, który zachowają w pamięci na długie dni.

Dlatego też zwracamy się z prośbą do firm i innych organizacji o pomoc w zrealizowaniu tego przedsięwzięcia, zarówno finansową jak i rzeczową. Liczymy na każdy gest. Może akurat dzięki waszej pomocy spełnią się małe marzenia dzieci. Inicjatywa ze strony sponsorów nagrodzona będzie cudownymi wspomnieniami i wyjątkowym czasem spędzonym przez dzieciaki. Dodatkowo możemy zaproponować umieszczenie logotypu na stronach internetowych, naszej jak i KS Gwardii Wrocław.

W przypadku zainteresowania się Państwa akcję prosimy o kontakt z Katarzyną Moskal GSM: +48 607 399 047 lub e-mail: kasia.moskal@fan.org.pl

Kasia MoskalInicjatywa PR