W ramach zbliżających się Siatkarskich Mikołajek 2007 Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN postanowiło sprostać kolejnemu wyzwaniu. Razem ze wszystkimi wolontariuszami i współpracującymi organizacjami (między innymi NZS PWr) postanowiliśmy zorganizować zbiórkę zabawek dla dzieci z Domów Dziecka.

 

Odbędzie się kilka akcji w różnych miejscach, o których będziemy informować na bieżąco. Przyjmujemy każdy dar, lalki, misie, samochodziki, książeczki. Każdy gest się liczy, na pewno zostanie wynagrodzony uśmiechami wielu dzieci.

Z otrzymanych darów nasi wolontariusze zrobią paczki dla wszystkich dzieci, które zechcą towarzyszyć nam na naszej imprezie 9 grudnia. Niespodzianki rozdawane będą przez Świętego Mikołaja i jego pomocników.

Jest to jedna z okazji, by zrobić coś dobrego w tak szczególnym okresie. PODZIEL SiĘ ZABAWKĄ, Dzieci z Domów Dziecka ich nie mają. Może właśnie Ty spowodujesz uśmiech na twarzy jednego malucha.

Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś na temat zbiórki, napisz do nas – biuro@fan.org.pl

W naszej siedzibie zbiórka przeprowadzana będzie na pewno w środę (28.11.07) w godzinach 17:00 – 21:00, oraz w sobotę podczas meczu siatkarzy Energiipro Gwardia Wrocław z Treflem Gdańsk. O kolejnych terminach będziemy informować na bierząco.

Marcin Spitalniak