Olszyna będzie kolejną miejscowością, jaką odwiedzi nasz FAN Trikke Club. Po naszym sukcesie i olbrzymim zainteresowaniem trikke w Wilkasach postanowiliśmy, iż przyszła pora na Olszynę. Przy okazji objęliśmy patronat nad Młodzieżowymi Mistrzostwami Polski w biegach przełajowych. Jak mówi jeden z organizatorów, „na pewno będzie to nie lada atrakcja dla startujących, jak i mieszkańców„.

 

24 listopada o godzinie 10:30 rozpocznie się bieg otwarty, jednak my będziemy już wcześniej, bo od godziny 9:00. Podobnie jak na wakacyjnym obozie studenckim będziemy starać się przybliżyć uczestnikom i widzom biegu trikke. Naszym głównym celem jest popularyzacja sprzętu, pokazanie elementarnych technik jazdy, przekazanie podstawowych informacji o walorach spędzania wolnego czasu w ten sposób. Dodatkowo chcemy urozmaicić widowisko i po raz kolejny dostarczyć niezapomnianych chwil na trikke. Jest to kolejna szansa na pozyskanie następnych zwolenników tego sprzętu i rozszerzenie działalności FAN Trikke Club.

Na zaproszenie przedstawicieli gminy Olszyna oraz Gminnego Klubu Sportowego „Olsza” Olszyna postanowiliśmy udać się z naszymi „trajkami” pod samą granicę polsko – niemiecką”.

Marcin SpitalniakInicjatywa PR