Kolejna wakacyjna propozycja dla Państwa – TRIKKE. To popularne w stanach trójkołowe szaleństwo i zabawa dla każdego dużego i małego, dzięki współpracy z przedstawicielem TRIKKE na Polskę te urządzenia mogą podziwiać mieszkańcy Wrocławia.

 

Głównym celem naszego klubu jest zapoznanie mieszkańców Wrocławia z Trikke i dostarczenie im nowych, niezapomnianych wrażeń.

Trikke jest to nowatorski, trzykołowy pojazd, który łączy w sobie funkcje deskorolki, bmx-a, łyżworolek, roweru, tańca i nart. Poruszamy się bez pedałowania i odpychania, używając jedynie siłę naszych mięśni. Trikke może jeździć z szybkością nawet do 30 km/h po płaskiej nawierzchni i swobodnie przejechać nawet 80 km w ciągu jednego dnia.

Najprościej mówiąc pojazd przemieszcza się dzięki poruszaniu się na boki. Dzięki temu rodzajowi sportu na pewno traci się na wadze, rozwija mięśnie, poprawia ogólną sprawność ciała. Jednak najważniejszym atutem tego wszystkiego jest to, że towarzyszy nam zabawa i niezwykłe przeżycia.

Jeśli chcesz spróbować swoich sił na Trikke, chcesz zobaczyć jak to działa lub po prostu pobawić się razem z nami zachęcamy do kontaktu e-mail: trikke@fan.org.pl.