FAN-i Reprezentacji Polskich siatkarzy udają się do Katowickiego SPODKA, gdzie będą wspierać biało-czerownych. Przez najbliższe pięć dni dzięki Polskiemu Związkowi Piłki Siatkowej będziemy mieli okazję być świadkami małych „Mistrzostw Świata”

 

Tak, tak Liga Światowa, a w zasadzie finał tych elitarnych rozgrywek to okazja do rewanżu między innymi za Mistrzostwa Świata na reprezentacji Brazylii. Polska udział w wielkim finale miała zapewniony z racji organizowania tego turnieju.

Po rezygnacji włoskiej federacji, która nie mogła znaleść sponsorów. Władze polskiej siatkówki staneły na wysokości zadania i zoorganizowały turniej w Polsce. Najbliższe pięć dni cały siatkarski świat skieruje w Katowicki SPODEK.

My też tam będziemy!!!

Organizatorzy rundy finałowej Ligi Światowej 2007 informują, że są jeszcze do kupienia bilety fazę grupową finałów, czyli na dni: środa, 11 lipca, czwartek, 12 lipca oraz piątek 13 lipca.

Bilety są do kupienia w kasach hali „Spodek”.

Najmniejszym zainteresowaniem kibiców cieszyły się bilety na 12 lipca, czyli dzień, w którym nie gra reprezentacja Polski. Pozostało jeszcze 3648 sztuk. Na mecze pierwszego dnia finałów (środa, 11 lipca) zostało łącznie 317 biletów, zaś na trzeci dzień (13 lipca, piątek) – 35 sztuk.