Katarzyna Czuba w poprzednim tygodniu podczas zawodów Pucharu Świata we Włoszech zdobyła I miejsce w formule full contact w wadze do 52 kg. Na codzień trenuje pod okiem mgr Pawła Hubera w KS AZS Politechnika Wrocławska.

Katarzyna Czuba ma 23 lata, trenuje i startuje od 5 lat. Jest wielokrotną reprezentantką oraz medalistką kraju w boksie i w kick-boxingu. W poprzednich latach zdobyła m.in. 4 złote medale w MP w boksie oraz zajęła II miejsce na PŚ w kick-boxingu.

Ostatni największy sukces to zdobycie PŚ w kick-boxingu , który odbył się w dniach od 1-3 czerwca 2007r. we Włoszech w miejscowości Salsamagiore Terme. W półfinale pokonała reprezentantkę Włoch, a w finale górowała nad Finką. Trenuje kick-boxing oraz startuje w barwach KS AZS Politechnika Wrocławska pod opieką trenera mgr Pawła Hubera.