W długi weekend kwietniowo-majowy na obiektach Klubu Sportowego Politechniki Wrocławskiej odbędzie się Puchar ZG AZS w szachach oraz kilka imprez towarzyszących.

 

Na przełomie kwietnia i maja KS AZS Politechnika Wrocławska organizuje turniej szachowy dla studentów z całej Polski. Tym samym zapraszamy wszystkich studentów oraz studentki, którzy lubią grać w szachy, a być może traktują ten sport nieco bardziej profesjonalnie na zawody do Wrocławia!

Turniej majowy” jest już drugą edycją zawodów o Puchar Zarządu Głównego AZS. Grać może każdy, kto jest studentem. Student Chess Cup jest największą imprezą na Dolnym Śląsku tego typu. W tym roku spodziewamy się jeszcze większego zainteresowania niż w roku ubiegłym. Przyjadą zawodnicy z całej Polski, a jest o co walczyć główna nagroda wynosi 3000 zł. Dlatego jeśli chcesz poczuć jak to jest grać o takie pieniądze i wygrywać, zapraszamy tym bardziej. Przekonaj się jakie to może być przyjemne.

Jeśli chcesz zobaczyć zawodników o sławie międzynaodowej na własne oczy, przyjdź, to zawsze Ciekawe przeżycie. Jeśli jeszcze nie przekonałeś się zajrzyj na poniższy komunikat. Gwarantujemy, że rozwieje Twoje ostatnie wątpliwości.

Szczegółowy komunikat znajdą państwo na stronie www.chesstour.pl