4 FAN zwyciężyła w OMW, to był drugi mecz z rzędu wygrany. Nasze siatkarki zagrały konsekwetnie i pomimo rozprężenia wygrały zdecydowanie 2:0.

Trzeci mecz w ramach Otwartych Mistrzostw Wrocławia zakończył się pomyślnie dla naszych 4 Fan-ek. Tym razem przyszło im się zmierzyć z zespołem „No Rules”. Jakkolwiek groźnie brzmiąca nazwa drużyny przeciwnika nie znalazła pokrycia w przebiegu, i co za tym idzie, rezultacie spotkania. Pierwszy set to bardzo pewne i przekonuwyujące zwycięstwo do 9. W drugim, jak wspomnieliśmy, dziewczyny trochę się rozprężyły i był taki moment, że przegrywały nawet 5 oczkami (15:20). Ostatecznie jednak potrafiły przełamać złą passę i zakończyły tego seta wygrywając 26:24. Cały mecz zakończył się zwycięstwem 2:0 i 18-stoma małymi oczkami na plus.