Już dziś zapraszamy na inaugurację sezonu LSK we Wrocławiu, zespół DIALOG Gwardia Wrocław podejmuje ENERGA Gedania Gdańsk. Dla najmłodszych przygotowaliśmy wiele atrakcji i cenne nagrody.

 

Tak jak w roku ubiegłym tak i w tym postanowiliśmy zoorganizować Siatkarskie Mikołjaki, zeszłoroczny sukces mikołajek zmobilizował nas do większej pracy i wysiłku przy organizacji kolejnej edycji. Nasz wysiłek dostrzegli również miejscy urzędnicy, i gmina Wrocław wsparła finansowo cykl imprez.

Pierwszą z nich będzie mecz inaugurujący sezon wrocłwaskich siatkarek. Ponownie zapraszamy wszystkie dzieci, które na ten mecz mają zapewnione bezpłatne wejście. Zapraszamy więc rodziców z pociechami na te widowisko, jak zawsze Serwujemy Mega Emocje.

Przygotowaliśmy szereg atrakcji od konkursów plastycznych, po sprawnościowe np. na najdłuższy serwis. Na Orbicie zawita również Św. Mikołaj, który specjalnie na nasze zaproszenie przybędzie z dalekiej Laponi.

Liczymy, że podczas inauguracji sezonu 2006/2007, Hala Orbita będzie wypełniona w 120%, dodatkowo jeszcze siatkarki DIALOG Gwardii Wrocław, sprawią nam mikołajkowy prezent.

Start:
10 grudzień 2006 g. 16:00
DIALOG Gwardia Wrocław – ENERGA Gedania Gdańsk

Hala Orbita, ul. Wejherowska 2