Epizod I Siatkarskich Mikołajek za nami, siatkarki DIALOG Gwardii Wrocław dzięki dopingowi radosnych dzieciaków pokonały swoje rywalki i to one zainkasowały trzy punkty.

 

Mikołajki z siatkarkami to pierwszy etap Siatkarskich Mikołajek, czyli cykl spotkań z gwiazdami polskiego sportu.

Licznie zgormadzona publiczność w Hali Orbita mogła oglądać udaną inaugurację siatkarek, w większości kibicami były dzieci, które tego dnia były specjalnymi goścmi. VIP-y nad VIP-ami.

Podczas meczu odbyło się wiele konkursów.

Na zdjęciu widzimy dzieciaki podczas jednego z konkursów sprawnościowych (jedzenie jabłka na czas). Innymi konkursami jakie zostały przeprowadzone podczas zawodów były najdłuższy serwis, najwięcej odbić w parach oraz plastyczny na podobizne siatkarki DIALOG Gwardii Wrocław. W trakcie przerw technicznych odbywały się konkursy z pytaniami, dla szczęśliwców którzy złapali magiczną piłeczkę.

W trakcie pierwszego seta na trybunie pojawił się Św. Mikołaj, który grzeczne i uśmiechnięte dzieci obdarowywał upominkami i cukierkami. Mikołajowi pomagały Śnieżynki, z którymi wybrierał z najlepszych kibiców uczestników do konkursów.

Dziękujemy sponsorom pierwszej części Siatkarskich Mikołajek, sekcji siatkówki kobiet za udostępnienie bezpłatnych wejściówek, gminie Wrocław za pomoc finansową, oraz pozostałym sponsorom firmie HAK, ENERGIAPRO, Paola, Majewski i wielu innym mniejszym sponsorom i partnerom. Podziękowania również kierujemy do wolontariuszy, którzy zoorganizowali konkursy i opiekowali się uczestnikami imprezy.