Koniec roku to czas podsumowań, również i my postanowiliśmy rozliczyć ostatni rok. Przypomnimy co w 2006 roku Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN zrobiło dla sportu, dla kibiców, dla Wrocławia i dla samego siebie.

 

FAN promuje Wrocław – Nasza organizacja rozpoczeła współpracę z Biurem Promocji Miasta Wrocław, na każdym spotkaniu Polskiej Ligi Siatkówki, zawodnicy i trenerzy zespołów przeciwnych otrzymują pamiątkowe upominki związane z miastem Wrocław
   
Siatkarskie podsumowanie sezonu 2005/06 – Kolejny raz zoorganizowaliśmy uroczyste zakończenie sezonu. Tym razem wspólnie z siatkarkami i siatkarzami Gwardii Wrocław, kibice spotkali się na przystani KS AZS Politechniki Wrocławskiej przy ul. Na Grobli, gdzie odbył się turniej plażówki par mieszanych oraz wręczono wyróżnienia.
   
Czy cztery minuty, dla Ciebie to dużo? – konkurs na plakat ilustrujący powyższe hasło.
   
Cztery ważne minuty – pod takim hasłem w liceum nr VIII zoorganizowaliśmy Dzień Dziecka z ratownikami.
   
Wilkasy 2006 z FAN-em – przyłączyliśmy się do promocji sportowego obozu adaptacyjnego organizowanego przez KS AZS PWr, zachęcaliśmy do udziału w nim, a także pomagaliśmy w organizacji tego przedsięwzięcia.
   
ReStart dla Serca – wspólnie z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy postanowiliśmy zwiększyć bezpieczeństwo w siatkarskich Klubach. Przedstawiciele zespołów startujących w rozgrywkach PLS miały okazję wziąść udział w szkoleniu z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, Fundacja przekaże również dla nich defibrylator AED.
   
Piknik Zdrowo i Bezpiecznie – celem tej imprezy jest propagowanie zdrowego stylu życia, upowszechnianie bezpieczeństwa w czasie wolnym, oraz uświadomienie, jak ważną rolę w ratowaniu życia spełnia pierwsza pomoc.
Nasze stowarzyszenie wspierałą akcję organizacyjnie oraz medialnie. Między innymi zapoznaliśmy młodzież z urządzeniem AED, przeprowadziliśmy konkurs na plakat pt. „4 minuty … czy dla Ciebie to dużo?”, oraz umożliwiliśmy młodzieży spotkanie z gwiazdami polskiego sportu siatkarkami zespołu DIALOG Gwardia Wrocław.
   
Bieg Uliczny o Puchar J.M. Rektora Politechniki Wrocławskiej – wspólnie z KS AZS PWr zapraszaliśmy do udziału w sztandarowej imprezie z okazji Święta PWr corocznym biegu ulicznym. Zachęcaliśmy również do udziału w wielu innych sportowych zawodach, które to 15 listopada odbywały sie na Politechnice. Na koniec dnia wspólne oglądanie meczu eliminacji ME 2008 w piłce nożnej Polska – Belgia
   
Nad siatką – radiowy magazyn siatkarski współtworzony przez Inicjatywę PR, od listopada gości na antenie Akademickiego Radia LUZ 91,3 FM lub www.radioluz.pwr.wroc.pl. W nim ciekawi goście, wiele siatkówki nie tylko z Wrocławia, ale i z dolnego śląska i calej Polski.
   
V Puchar Polski Klubów Kibica – tym razem do Wrocławia zjechali FAN-i z całej Polski, by w ostatni weekend listopadać się i rozegrać zawody o Puchar FAN-a. Impreza ciesząca się niezwykle dużym zainteresowaniem siatkarskiej Polski, wsparł Dolnośląski Związek Piłki Siatkowej.
   
Siakarskie Mikołajki 2006 – kolejna już edycja tej imprezy z roku na rok organizowana w coraz to większym wymiarze czasowym. W tym roku akcja trwała praktycznie cały grudzień, głównymi imprezami były spotkania inaugurujące sezon 2006/2007 zespołów siatkarek i siatkarzy KS Gwardia Wrocław. W tym roku imprezę wsparła gmina Wrocław.