Hej Sokoły!

Piszę sokoły, bo orłów chwilowo brak. Co prawda wróciły już z dalekiej podróży do Niemiec, ale w kiepskiej formie.

 

Można powiedzieć pechowcy. A my z pechowcami nie lubimy się zbytnio, więc wakacje można przeznaczyć spokojnie na zajmowanie się ciekawszymi sprawami niż oglądanie w TV naszej drużyny. Dlaczego? Bo naszych tam już nie zobaczycie. Można powiedzieć, że walczyli jak nigdy a przegrali jak zawsze. Myślę, że w temacie piłka nożna można zająć się już innymi sprawami niż mistrzostwa Świata, oczywiście z wyjątkiem oglądania piłki z udziałem Ronaldo, który udowadnia, że w piłkę świetnie grają też ci , którzy mają nadwagę. Ja sam (tylko lekka nadwaga) uważam, że więcej ciała kumuluje więcej energii. Następny wniosek wiąże się z tym, że nie ma się co martwić . Następne mistrzostwa Świata już za cztery lata, a eliminacje do Mistrzostw Europy dopiero we wrześniu. A od poniedziałku ruszamy z przygotowaniami do wakacyjnych spotkań z Nauką Udzielania Pierwszej Pomocy. Będzie to nasza propozycja na wakacje i wspolne działanie przy ograniczonym kontakcie z telewizorem.

Kto jest zainteresowany niech rezerwuje czas 26 czerwca o godzinie 17-tej w siedzibie naszego stowarzyszenia. Plan spotkania dostepny TUTAJ

Marek Góra Placebo
Inicjatywa PR